Modelhane

Paketleme

Sevkiyat

Tasarım (Firmaya ait)

Sahip olduğumuz tecrübeli tasarım ekibi kurulduğumuz tarihten bu yana bizim için önemli bir üstünlük sağlamıştır. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, modanın akışından asla ayrılmayarak günlük kullanım amaçlı klasik tarzlardan tutun da tüm ilgiyi üzerine çeken ilerici çizgilere sahip tasarımlara kadar olan her bir noktada ekibimiz üstün tasarım yeteneklerini sergilemekten her zaman için zevk almıştır. 

Modelhane (Firmaya ait)

DoraModa bünyesinde çalışan tecrübeli ve Türkiye’deki seçkin kişilerden oluşan modelist grubumuz doğru kalıp, doğru model, doğru malzeme, kumaşın vereceği tepkiyi doğru anlama konusundaki başarılarını her ürettikleri modelde bir kez daha olmak üzere, defalarca kanıtlamışlardır. Modelhamizden çıkan her model profesyonel bir işçiliğin dokusunu üzerinde taşır. 

Kesim (Firmaya ait ve fason)

Modelhaneden gelen kumaş topları gerekli tüm kontrollerden geçirildikten sonra kesime hazırdır. Uzman kesimhane personelimizin işi kullanılan üstün teknoloji sayesinde oldukça kolay hale gelir. Kesimin artık bir teknoloji ürünü olduğu günümüzde Doramoda dünyadaki en iyi sistemler ile başabaş kalitede kesim standartlarını yakalamış durumdadır.

Yıkama (Firmaya ait ve fason)

Doramoda’nın köklerinin bir kısmı ise tekstilde yıkama sektörüne dayanmaktadır. Halihazırda bünyemizde bulunan 3000m²’lik yıkama alanımız 15 yılı aşkın bir süredir bize aittir. Doramoda uzun ve köklü yıkama geçmişinden gelen bu kaliteyi her ürünü için müşterilerine ustalıkla yansıtmayı kurulduğu ilk günden beri başarıyla gerçekleştirmiştir. 

Paketleme (Fason)

Yıkanma safhasını geride bırakan ürünler paketlenmek üzere paketleme departmanımıza getirilir. Burada dünya standartlarınca uygulanması öngörülmüş tüm aşamalardan dikkatlice geçirilir. Ütüleri yapılmış bu ürünlerin hiçbir problemi olmadığı anlaşıldığında müşterilerimizin arzu ettiği kriterlerin tümüne titizlikle uyularak paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Sevkiyat

Sevkiyat da en az ürünlerin paketlenmesi yıkanması gibi aşamalar kadar büyük önem taşır. Mükemmel bir şekilde son aşamaya kadar yürütülmüş olan bu aşamalara son aşamada gölge düşürmek ilkeli, prestij sahibi bir üretici için kabul edilemez bir fiyaskodan farksızdır. Doramoda bu alanda da prestij sahibi, ilkeli bir üretici olduğunu kurulduğu günden bu yana defaatle kanıtlamıştır.