Kurumsal

ŞİRKET PROFİLİ

biz kimiz?

Şirket ortaklarının sektördeki 30 yılı aşkın sürelik tecrübesi ile üretimin her aşamasından geçmiş DoraModa, resmi olarak 2011 yılının başlangıcında, bünyesindeki 1000m² imalat ve 3000m² yıkama alanında hayat bulmuştur.

DoraModa, kadrosunda barınan her bir bireyin, geçmişten gelen köklü tecrübeleri sayesinde, şirket kısa sürede yabancı pazarda yerini kuvvetli ve kararlılık ile almıştır. Her geçen gün artan müşteri memnuniyeti ve üretim kapasitesi ile sağlam ve kendinden emin adımlarla günümüze dek gelmeyi başarmıştır. Firmamız ilerlemesine KM Tekstilin yaklaşık 10.000 m2’lik üretim alanını da ekleyip kapasitesini daha da arttırmış, Sedex ve Inditex sertifikalarını da alarak daha büyük firmalara da hizmet vermeye başlamıştır. Dış pazarlarda daha da etkin var olabilmek adına, Kanada’da ofis ve showroom acıp markalaşmanın öneminin bilinciyle kendi markası olan Doree Design‘i yaratıp dış pazarlara sunmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana müşteri memnuniyeti daima en ön planda olmuştur.

Kaliteli üretim yöntemleri, çevreye duyarlılığı ve üretimde yüksek teknolojiden yararlanmayı her zaman için stratejisinin bir parçası haline getirmiş olan DoraModa, temin ettiği kaliteli hizmeti, hiçbir zaman aksatmadan müşterilerine sunmayı bir ilke olarak görmektedir.

Daima ileriye bakan, sektörün her hareketinden haberdar, yeni tasarımlar ve sektörel gelişmeleri takipte olan DoraModa, bu stratejisi sayesinde gelişimini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Üstün hizmet kalitesi ile her geçen gün kuvvetlenmekte ve dünya pazarında vizyonundan asla ödün vermeden yaygınlaşmaktadır.

  • Daima en iyi, güvenilir ve kaliteli üretim yöntemlerinin arayışında olmak,
  • Kalite, denetim ve süreklilik ilkelerine her an bağlı kalmak,
  • Emin adımlarla, devamlı bir şekilde büyümek ve istihdam yaratmak,
  • Küreselleşme sürecimizi kesintisiz bir biçimde ivmelendirmek,
  • DoraModa olarak ne kadar güvenilir ve kaliteli bir yapıya sahip olduğumuzu her fırsatta tesçil etmek,
  • Doramoda, ilkeli bir ilerleyişin öneminin farkında olan ve bu ilkelere bağlılığını asla yitirmeyecek bir yapıyı benimsemiştir.

Kaliteyi kendisine ilke edinmiş bir firma olarak, kalite kontrol üzerinde en çok durduğumuz alanlar arasında yer alır. Bizim için bir ürünün estetiği ve kalitesi onun üzerindeki her bir dokunuşun bir araya gelmesi ile mümkün hale gelir.

Üretimimizin, istisnasız tek bir aşamasında bile gerçekleşecek olan bir hata bizim için hayati önem taşır. Dolayısıyla ürettiğimiz her ürün, eksiksiz, yanlışsız, bir bütün ve mükemmel olmak zorundadır. Bu anlayış, DoraModa’nın başarısının altında yatan en önemli sebeplerden birisidir.

DoraModa, istihdamın önemini ve büyümenin bir parçası olan nitelikli personel yetiştirmenin sorumluluğu ile hareket etmektedir.
DoraModa ailesine katılmak için lütfen aşağıda ki formu doldurarak, kişisel bilgilerinizi ve profesyonel özgeçmişinizi bizimle paylaşın.

[forminator_form id=”1494″]

GALERİ