Üretim

ÜRETİM AŞAMALARI

eksiksiz, yanlışsız, mükemmel...

DoraModa bünyesinde çalışan tecrübeli ve Türkiye’deki seçkin kişilerden oluşan modelist grubumuz doğru kalıp, doğru model, doğru malzeme, kumaşın vereceği tepkiyi doğru anlama konusundaki başarılarını her ürettikleri modelde bir kez daha olmak üzere, defalarca kanıtlamışlardır. Modelhamizden çıkan her model profesyonel bir işçiliğin dokusunu üzerinde taşır.

Modelhaneden gelen kumaş topları gerekli tüm kontrollerden geçirildikten sonra kesime hazırdır. Uzman kesimhane personelimizin işi kullanılan üstün teknoloji sayesinde oldukça kolay hale gelir. Kesimin artık bir teknoloji ürünü olduğu günümüzde Doramoda dünyadaki en iyi sistemler ile başabaş kalitede kesim standartlarını yakalamış durumdadır.

3000m2’lik dikim imalatımız ve 250 personelimiz ile üretim yapmaktayız. Son teknoloji kullanılarak üretim süreci devam etmektedir.

Yıkanma safhasını geride bırakan ürünler paketlenmek üzere paketleme departmanımıza getirilir. Burada dünya standartlarınca uygulanması öngörülmüş tüm aşamalardan dikkatlice geçirilir. Ütüleri yapılmış bu ürünlerin hiçbir problemi olmadığı anlaşıldığında müşterilerimizin arzu ettiği kriterlerin tümüne titizlikle uyularak paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Sevkiyat da en az ürünlerin paketlenmesi yıkanması gibi aşamalar kadar büyük önem taşır. Mükemmel bir şekilde son aşamaya kadar yürütülmüş olan bu aşamalara son aşamada gölge düşürmek ilkeli, prestij sahibi bir üretici için kabul edilemez bir fiyaskodan farksızdır. Doramoda bu alanda da prestij sahibi, ilkeli bir üretici olduğunu kurulduğu günden bu yana defaatle kanıtlamıştır.